044 503 65 33
Замовити дзвінок

Завітаймо на будмайданчик ЖК «Паркове місто»: сьома черга

04.10.2019

ЖК «Паркове місто» – один із наймасштабніших проектів Києва, де ідеально поєднується комфорт, затишок та спокій. Щасливі власники квартир заселили 24 будинки та зараз просто насолоджуються життям.

Комплекс постійно росте, розвивається та удосконалюється.

Завітавши на будмайданчик сьомої черги, можна побачити, що будівництво ведеться досить активно. Уже завершена робота по влаштуванню вертикальних несучих конструкцій на рівні одинадцятого поверху. Також, завершуються роботи по влаштуванню горизонтальних несучих конструкцій на тому ж рівні. Виконується цегляна кладка зовнішніх та внутрішніх стін з третього по шостий поверх, здійснюється монтаж вентиляційних блоків.

Хочеться додати, що на сьогодні квартири в ЖК «Паркове місто» користуються високим попитом завдяки ідеальному співвідношенню ціни-якості. Адже, придбавши тут нерухомість, ви отримаєте не тільки квартиру, але й новий комфортний стиль життя в екологічно чистій локації.

Для отримання більш детальної інформації щодо придбання нерухомості, запрошуємо завітати до відділу продажів ЖК «Паркове місто» за адресою: вул. Осиповського, 1А.

Всі новини
Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Дякую за звернення, скоро ми з Вами зв'яжемося