044 503 65 33
Замовити дзвінок

З 1 квітня стартує продаж паркомісць у ЖК “Паркове місто”!

25.03.2020

Ми раді повідомити чудову новину! З 1 квітня розпочинається продаж паркомісць у екосистемі майбутнього “Паркове місто”! Інвестори і мешканці житлового комплексу можуть забронювати машиномісце онлайн або у відділі продажів, отримавши детальну консультацію. 

Станом на сьогодні по влаштуванню підпірної стіни паркінгу уже проведено її випробування, розпочинаємо наступні будівельні роботи.

Паркінг — це комфортне та безпечне місце для зберігання вашого авто.Також це вигідна інвестиція, адже паркомісце можна здавати в оренду та отримувати постійний прибуток. 

Забудовник ЖК “Паркове місто” підтримує концепцію “двір без машин” для комфортного проживання мешканців. Завдяки цьому ми забезпечуємо чистоту повітря, тишу вдень і вночі, а найголовніше — запобігаємо виникненню небезпечних ситуацій на території комплексу.  

Поспішайте стати першим покупцем! На обмежену кількість машиномісць діють спеціальні умови. Щоб дізнатися більше, телефонуйте +38 (067) 654 35 33 або завітайте у відділ продажів за адресою вул. Осиповського 1А. 

Всі новини
Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Дякую за звернення, скоро ми з Вами зв'яжемося