044 503 65 33
Замовити дзвінок

Невдовзі відкриваємо велику пішохідну зону

21.05.2019

Дорогі сусіди, буквально за лічені дні ми урочисто відкриємо для вас Паркову алею, яку створили за планом реновації парку.
Ми провели на цій території масштабне озеленення: висадили понад 70 дерев та 200 кущів. Затінок для відпочинку тепер будуть створювати клени, горобини, дуби болотні, сосни кримські, платани західні, яблуні декоративні тощо. Газонна трава добре прийнялася і все, що нам залишилося – провести на цій ділянці асфальтування пішохідних зон. В робочі плани втрутилася погода, але у найближчі дні ми налаштовані «зловити» сонце й укласти покриття. Алея, над якою ми трудилися кілька місяців, з’єднає паркову зону з житловим комплексом. Компанія-забудовник продовжує втілювати чудову соціальну ініціативу — власним коштом вдосконалювати зелену паркову територію. Тут буде величезний простір, повністю вільний від авто та шкідливих газів. Уявіть: тільки люди і природа!

Ми довго обмірковували проект, намагаючись задовільнити усі побажання жителів ЖК «Паркове місто». Відтак запланували величезну кількість пішохідних доріжок, де зручно гуляти, кататись на самокатах і роликах. Ми подбали про людей різного віку. Тут буде достатня кількість лавочок та зелених газонів. А дерева ми добирали так, щоб листяні дарували затінок влітку, а хвойні тішили око у холодну пору року.

Всі новини
Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Дякую за звернення, скоро ми з Вами зв'яжемося