044 503 65 33
Замовити дзвінок

Ми готуємо для Вас «зелений сюрприз»!

22.03.2019

Ви любите відпочивати у зеленій зоні? Цінуєте те, що поряд з оселями є старовинний парк? Ми знаємо це і тому готуємо для вас особливий весняний сюрприз.
Вже за кілька тижнів розпочинаємо грандіозну реновацію парку, котра відбуватиметься в декілька етапів.
Відтак, дорогі сусіди, наперед просимо вибачення за можливі тимчасові незручності. Плануємо висадити на території комплексу більше пів сотні нових дерев різних порід, понад тисячу декоративних квітучих, вічнозелених кущів та збільшити пішохідну зону. Парк поповниться дорослими платанами, соснами, платановидними кленами, горобинами, декоративними яблунями, а також тут з’явиться бузок, спірея, бирючина, падуб, бересклет крилатий та ін.
Ми спеціально висаджуватимемо дорослі міцні саджанці дерев висотою 3-4, 4-5 та 6-7 м, щоб вже за кілька років мати повноцінну пишну паркову зону.
Задля збереження унікального природного ландшафту і озеленення, команда ЖК «Паркове місто» зменшила площу забудови. Ми — соціально відповідальна компанія. Для нас турбота про екосистему та людей — не просто слова. Це інвестиція у затишне щасливе майбутнє наших мешканців.
Звісно, такий масштабний соціальний проект вимагає великого обсягу робіт. Будемо вдячні за Ваше розуміння, толерантне ставлення та співпрацю.
Усе це — заради Вас і Ваших родин!

Всі новини
Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Дякую за звернення, скоро ми з Вами зв'яжемося