044 503 65 33
Замовити дзвінок

Карантин! Без паніки!

19.03.2020

Ми продовжуємо консультувати наших інвесторів. Відділ продажів ЖК «Паркове місто» працює у звичному режимі. Консультуємо в офісі, телефоном  та онлайн. Skype, Telegram, Viber, WhatsApp — клієнт за бажанням може обрати зручний для себе спосіб спілкування з нами.

Безпека відвідувачів — наше першочергове завдання. Ми підвищили рівень санітарної обробки робочих місць та місць загального користування. Також запроваджено посилене прибирання: вологе прибирання та провітрювання приміщень щогодини.

Наші менеджери консультують у захисних масках, а перед початком робочого дня здійснюється контроль їх самопочуття.

Відділ продажів ЖК “Паркове місто” забезпечений дезинфікуючими засобами для рук та захисними медичними масками, які видаються усім відвідувачам.

Тим часом ми продовжуємо будівельні роботи за графіком. На будмайданчику також вжиті всі необхідні протиепідемічні заходи.

У  нас – безпечно!  Чекаємо на вас в офісі та онлайн!   Ми, як завжди, відкриті до співпраці! Покажемо  вільні квадратні метри, розкажемо про систему знижок та акції.   У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта! А головне – доступність, якість та безпека!

За консультацією щодо купівлі квартири звертайтеся за адресою вул. Осиповського 1а.

Графік роботи відділу продажів:
ПН-ПТ: з 9:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 17:00
НД: вихідний

Всі новини
Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Дякую за звернення, скоро ми з Вами зв'яжемося