044 503 65 33
Замовити дзвінок

Хід будівництва нової черги ЖК «Паркове місто»: що нового?

19.08.2019

Всього в ЖК «Паркове місто» заплановано будівництво 28 будинків різної поверховості. Вже добудовано та здано в експлуатацію 6 черг (22 будинки різної поверховості).

Наразі будується сьома черга. Вже завершуються роботи по влаштуванню горизонтальних конструкцій сьомого поверху та триває зведення вертикальних несучих конструкцій восьмого поверху. До того ж проводяться роботи по влаштуванню внутрішніх міжквартирних та міжкімнатних перегородок другого та третього поверхів.

Будівництво ЖК «Паркове місто» проходить досить активно. Більш того, спостерігається стабільний попит на квартири, бо задана в експлуатацію нерухомость вже заселена тисячами щасливих сімей. Можна сказати, що оптимальне співвідношення ціни і якості житла дає можливість ЖК «Паркове місто» залишатися однією з найвигідніших пропозицій на столичному ринку нерухомості.

Всю інформацію щодо придбання квартир у новій черзі можна уточнити в нашому відділі продажів по вулиці Осиповського, 1а, де ви зможете отримати детальні консультації з приводу усіх виникаючих питань.

Всі новини
Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Дякую за звернення, скоро ми з Вами зв'яжемося