044 503 65 33
Замовити дзвінок

Family day в ЖК «Паркове місто»: свято відбулося!

11.06.2019

Свято відкриття оновленої пішохідної та інтерактивних ігрових зон, презентації першої частини реновації парку ЖК «Паркове місто» вдалося на всі 100%.
8 червня жителі та гості комплексу у дружній галасливій компанії відзначили Family day – день, присвячений активним розвагам на свіжому повітрі, товариським матчам з різних видів спорту та розіграшу призів.

Ведучими свята стали лігосмішники з Кременчука Віталік та Юра. Вони упродовж кількох годин підбадьорювали дорослих і дітей у численних конкурсах. А проявити себе насправді можна було у багатьох сферах: вікторині, сімейній естафеті, чемпіонаті з настільного тенісу, аерохокею та кікеру. На переможців, звісно, чекали призи.

У різних частинах пішохідної зони розташувалися локації з майстер-класами. Можна було навчитися зокрема наносити аквагрим, розписувати екосумки та повітряних зміїв. Для малечі влаштували сухий басейн і територію батутів. Особливо порадувало шоу мильних бульбашок, яке завжди викликає у дітлахів море емоцій. Не менше радісних відчуттів приніс і масовий танцювальний флеш-моб, який об’єднав усіх в один драйвовий ансамбль.

Ближче до вечора сцена перетворилася на імпровізований подіум. Тут відбулися два покази мод, а потім шоу трансформерів. Велетнів з улюбленої кіносаги захоплено зустріли і малеча, і люди старшого віку. Загалом вікового розподілу на святі не відбулося. Гості приходили цілими родинами, кликали друзів і разом веселилися від душі. Навіть тим, хто одразу з азартом включився у процес, було де відпочити. Просто неба на траві створено відпочинкову галявину з кріслами-мішками.

Завершився вечір переглядом мультфільму у вуличному кінотеатрі. Його спеціально створили на зеленій галявині поміж ялин, біля озера. Людині лише тоді почувається комфортно, коли відчуває себе частинкою живої природи.

Всі новини
Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Дякую за звернення, скоро ми з Вами зв'яжемося