044 503 65 33
Замовити дзвінок

Що відбувається за будівельним парканом?

07.05.2019

Дорогі сусіди, дякуємо за толерантність та розуміння! Вас хвилює, що відбувається за будівельним парканом? Ви терпляче чекаєте, коли його демонтують? Насправді за щільною огорожею тривають унікальні роботи з реновації пішохідної зони.
Компанія-забудовник продовжує втілювати чудову соціальну ініціативу — власним коштом вдосконалювати зелену паркову територію. Тут буде величезний простір, повністю вільний від авто та шкідливих газів. Уявіть: тільки люди і природа!

Ми довго обмірковували проект, намагаючись задовільнити усі побажання жителів ЖК «Паркове місто». Відтак запланували величезну кількість пішохідних доріжок, де зручно гуляти, кататись на велосипедах, самокатах і роликах. Ми подбали про людей різного віку. Тут буде достатня кількість лавочок та зелених газонів. А дерева ми добирали так, щоб листяні дарували затінок влітку, а хвойні тішили око у холодну пору року.
Зараз роботи у самому розпалі. Паркову алею підготовлено до асфальтування, а довкола проводится озеленення. Буквально днями висадили партію кущів: бересклет крилатий, бузок маєра, екзохорду альберта, падуб мутовчатий, керію японську, спірею сіру. Загалом понад 200 одиниць. Дерев – більше 70 штук. Зокрема клени, горобини, дуби болотні, сосни кримські, платани західні, яблуні декоративні тощо.

І це лише перша черга реконструкції пішохідної зони.
Це не прибутковий проект, але він вкрай потрібен вам та вашим родинам. Ми готові і надалі вкладати кошти і час у благоустрій житлового компексу, бо вдячні вам за вибір ЖК «Паркове місто».

Всі новини
Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Дякую за звернення, скоро ми з Вами зв'яжемося