044 503 65 33
Замовити дзвінок

Велику пішохідну зону та нові паркові локації відкрито!

11.06.2019

Дорогі сусіди, за планом реновації парку ми створили нову пішохідну зону та провели благоустрій паркової зони біля озер.
Ми провели на цій території масштабне озеленення: висадили понад 100 дорослих дерев та 2100 кущів. Зокрема бересклет крилатий, бузок, екзохорду альберта, падуб мутовчатий, керію японську, спірею сіру.

Затінок для відпочинку тепер будуть створювати клени, горобини, дуби болотні, сосни кримські, платани західні, яблуні декоративні, Гінгко Білоба та квітучі магнолії. Для впорядкування зелених зон, завезено понад 1000 кубічних метрів чорнозему. Алея, над якою ми трудилися кілька місяців, з’єднала паркову зону з житловим комплексом.Тут буде величезний простір, повністю вільний від авто та шкідливих газів. Уявіть: тільки люди і природа!

Ми довго обмірковували проект, намагаючись задовільнити усі побажання жителів ЖК «Паркове місто». Відтак запланували величезну кількість пішохідних доріжок, де зручно гуляти, кататись на велосипедах, самокатах і роликах. Ми подбали про людей різного віку. Тут буде достатня кількість лавочок та зелених газонів. А дерева ми добирали так, щоб листяні дарували затінок влітку, а хвойні тішили око у холодну пору року.
Ще одна частина парку зазнала позитивних змін – ділянка біля озер. Її розчистили від чагарників та сухостою і прибрали будівельний паркан. На території з’явились два зелених лабіринти із живих кущів.

Наші дизайнери замовили садові меблі. Ми доповнили територію інтерактивними зонами для дітей і дорослих. Одразу за тенісними кортами розташували столи для пінг-понгу, аби мешканці ЖК «Паркове місто» могли влаштовувати дружні спортивні батли. Окрім того, на цій ділянці парку з’явлись два великі столи для настільних ігор та різноманітних майстер-класів на свіжому повітрі.
Трохи далі розташована нова ігрова дитяча еко-зона з улюбленими гойдалками, гірками, ігровими будиночками, унікальний підземний ігровий туннель. Одним словом, все, що так подобається малюкам. Єдина принципова відмінність від звичних майданчиків – матеріали та декор. Ми обрали натуральне дерево без виразного фарбування, аби зберегти природність цього дитячого куточка і органічно поєднати його з загальною концепцією парку. Дякуємо Вам за терпіння і толерантне ставлення до певних незручностей!

Ми готові і надалі вкладати кошти і час у благоустрій житлового компексу, бо вдячні вам за вибір ЖК «Паркове місто».

Всі новини
Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Дякую за звернення, скоро ми з Вами зв'яжемося