044 503 65 33
Замовити дзвінок

Технічні характеристики

Каркас будівлі
Будівля зводиться за технологією монолітно-каркасного будівництва, що забезпечує йому високу міцність, довговічність, сейсмостійкість, а також дозволяє вільно планувати внутрішній простір.
Зовнішні стіни
Основа огороджувальної конструкці будівлі - стіна тровщиною 250 мм з керамічної цегли, що характеризується високою міцністю, прекрасними теплоізоляційними властивостями і екологічністю. Утеплення зовнішніх стін - вогнестійкий утеплювач товщиною 130 мм.
Вікна та вітражі
Віконні конструкції виготовлені з металопластикового профілю німецького виробництва з двокамерним енергозберігаючим склопакетом товщиною 44 мм. Крім високих теплоізоляційних властивостей, дані вікна мають прекрасну шумоізоляцію.
Внутрішні стіни і перегородки
Міжквартирні стіни товщиною 250 мм, міжкімнатні перегородки товщиною 120 мм виконані з повнотілої керамічної цегли, що забезпечує поряд з високою міцністю чудову шумоізоляцію приміщень.
Інженерні мережі
Підключення всіх житлових і офісних приміщень до систем центрального опалення та водопостачання виконано трубами із зшитого поліетилену REHAU (Німеччина), що відповідають світовим стандартам якості на матеріали, які контактують з питною водою.
Лічильники
Кожна квартира обладнана приладами обліку холодної та гарячої води, теплопостачання, що встановлені в нішах загальних коридорів. Облік електроенергії здійснюється лічильниками, встановленими у поверхових щитах за межами квартир.
Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Дякую за звернення, скоро ми з Вами зв'яжемося