044 503 65 33
Замовити дзвінок

Бронюйте зараз, оплачуйте потім!

15.04.2020

Шановні інвестори, нова спеціальна пропозиція від забудовника ЖК “Паркове місто” — це можливість купити омріяні квадратні метри за комфортними умовами.

Бронюйте квартиру у квітні з першим внеском 10%, наступні платежі оплачуйте протягом року. Поспішайте обрати квартиру у 7 черзі ЖК “Паркове місто”, будівництво якої вже досягло останнього житлового 26 поверху. Акція діє до кінця квітня!

ЖК “Паркове місто” — це екосистема майбутнього, де живуть тисячі щасливих мешканців. Розвинута інфраструктура комплексу готова задовольнити потреби найвибагливіших: власний паркінг, продуктові магазини, прибудинкова територія з багатьма дитячими майданчиками, спортивним комплексом просто неба, тенісним кортом та локацією для пінг-понгу. Кілометри облагороджених алей для прогулянок, великий внутрішній парк з 4 природними озерами — цим всім можете насолоджуватися і ви!

Запрошуємо на консультацію у відділ продажів за адресою вул. Осиповського 1а або онлайн по Skype, Telegram, Viber, WhatsApp, Google Hangouts Meet. Обирайте зручний для вас спосіб спілкування за телефоном: +38 (067) 654 35 33

 

Всі новини
Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Дякую за звернення, скоро ми з Вами зв'яжемося