044 503 65 33
Замовити дзвінок

Про комплекс

Чого ви прагнете, коли плануєте купити квартиру в Києві?

Напевне, чесних правил, бездоганної репутації забудовника, гарантій того, що все буде здано вчасно і без підводного каміння.

Ще, безперечно, важливу роль у виборі житла відіграє місце його розташування, щильність забудови, рівень безпеки, якість матеріалів, можливість купити квартиру у розстрочку або кредит на вигідних умовах.

ЖК «Паркове місто» гарантує дотримання всіх цих пунктів.

Комплекс розташований у безцінній з історичної точки зору місцевості, на правому березі, у Подольському районі Києва.

Паркові «Крістерова гірка» майже 150 років. Він унікальний завдяки рідкісній флорі, яку компанія-забудовник дбайливо зберегла для жильців.

Щильність забудови виграшно відрізняється від інших житлових комплексів міста. Численні зелені галявини, озера, фонтани, лісо-паркова зона створюють враження екологічно чистої провінції.

Саме тут реалізована найпрогресивніша архітектурна концепція «місто в місті». Залишаючись за 15 хвилин від потужних транспортних вузлів, Ви не відчуваєте смогу та шуму.

Задум в тому, що висотні будинки розташовано по периметру, а більш низькі – у центрі забудови. За рахунок цього прийому вдається досягнути ефекту оази. Комплекс має власну розвинену інфраструктуру, а отже, немає необхідності зайвий раз вирушати до центру міста.

ЖК «Паркове місто» гарантує безпеку жильців та їхнього майна. Територія надійно огороджена і має надсучасну систему відеоспостереження. Вхід лише за перепустками. За порядком всередині комплексу стежать працівники авторитетної охоронної компанії. Мешканці можуть не хвилюватися, залишаючи дітей гратися у дворі або припаркувавши машину біля дому.

Тут приємно відчувати неквапливий ритм щасливого життя, плануючи майбутнє. Тут є те, чого бракує великим мегаполісам – спокій, затишок і чисте повітря.

Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Дякую за звернення, скоро ми з Вами зв'яжемося