044 503 65 33
Замовити дзвінок

Лови
супер
розстрочку

Акція! Гарантована
знижка при 100% оплаті

Живи в гармонії
з природою

Продаж торгових
та офісних приміщень

Оновлена
досконалість

Простір
для комфортного життя

Про комплекс

Житловий комплекс «Паркове місто» це:
– наймасштабніша площа житлового комплексу (понад 17 гектарів) в Подільському районі;
– власний парк на території – більше 4500 квадратних метрів зеленої зони з озерами, галявинами, альтанками та усамітненими стежками для прогулянок;
– унікальна інфраструктура із закритою територією під цілодобовою охороною, спортивними та дитячими майданчиками, супермаркетами, крамницями, спортзалами, салонами краси та ресторанами.

Екологія
Icon
Парк
Ми зберегли для Вас і Ваших дітей екзотичну флору та фауну історичного парку «Крістерова гірка». 4 га зеленої зони з озерами, галявинами, фонтанами, альтанками та усамітненими стежками… Ідеальна альтернатива бетонним джунглям столиці! Насолоджуйтесь гармонією!
Icon
Вода
Гордість нашого комплексу — каскад озер із зеленою прибережною зоною. Їх уже облюбували лебеді, дикі качки та прудкі рибки. Насолоджуйтесь і ви красою водного плеса! До того ж, саме озера допомагають зберегти на території природний рівень вологості, який є необхідною умовою здоров’я людини.
Icon
Повітря
Ми свідомо зменшили щільність забудови, щоб залишити недоторканим первісний вигляд парку. Додатково ми висадили десятки молодих дерев. Завдяки цьому повітря на території комплексу очищується у природний спосіб. Дихайте на повні груди! Чистотою, а не пилом та газами!
Сім'я
Icon
Спорт
Щастя сучасної людини — у простих речах! Медитація на світанку, прогулянка вздовж озера з маленьким улюбленцем, ранкова пробіжка парком… Додайте і своїх щасливих моментів!
Icon
Діти
Романтика прогулянок удвох, веселі вікенди з дітьми, барбекю у колі друзів… Сотні сімей знайшли саме тут гармонію життя. А Ви готові оселитись по сусідству з цими щасливими родинами?
Icon
Медицина
Екостандарти у дії — це простір, наповнений життям. Милуйтесь лебедями і блискучими рибками в озерах, вдихайте свіжу прохолоду лісу! Ми зменшили щільність забудови, щоб залишити природну красу
Комфорт
Icon
Інфраструктура
Все, що потрібно для життя, — поряд! На території комплексу вже працюють супермаркети, крамниці та бутики, спортзали, SPA-салони, ресторани, студії дитячої творчості та раннього розвитку. Витрачайте час на себе, а не на поїздки в місто!
Icon
Сервіс
Якісний сервіс — завжди не нав’язливий. Це парковки, де достатньо місця для всіх; спортивні та ігрові майданчики, де ідеально чисто; безпека, у котрої немає компромісів. За порядком та цілісністю майна цілодобово стежать сотні камер та десятки професіоналів. Живіть з задоволенням, все інше — наш обов’язок!
Icon
Затишок
Врахували індивідуальність та естетичний смак кожного у різних варіантах планування. Компактна студія для холостяцького життя, 7 типів функціональних однокімнатних квартир для ділової сучасної людини, дво- , три- та чотирикімнатні — для великих ро-дин, дворівневі пентхауси для тих, хто любить простір.
Екологія
Сім'я
Комфорт
Відео комплексу
Новини
Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Дякую за звернення, скоро ми з Вами зв'яжемося