044 503 65 33
Замовити дзвінок

Екосистема майбутнього «Паркове місто» для вашого повноцінного життя!

11.06.2020

Шановні інвестори, ми продовжуємо активне будівництво 7 черги ЖК «Паркове місто». Паралельно ведуться будівельні роботи підземного паркінгу.

Станом на сьогодні відбувається цегляна кладка на рівні 21, 22 поверхів, а також на технічному поверсі нової черги. Завершуються монтажні роботи вентиляційних блоків будинку.

Для встановлення підпірних паль навколо паркінгу, проводиться ввезення будівельної техніки. Зараз ведуться роботи з армування плити перекриття чергової ділянки паркінгу.

Екосистема майбутнього «Паркове місто» — це готове місце для повноцінного життя. Діючі дитячі садки, продуктові магазини і супермаркет, затишні кав’ярні, спортзали, клініки і салони краси уже відкриті для відвідувачів. А велика зелена зона — Крістерова гірка — це облагороджений парк з дитячими і спортивними майданчиками, тенісним кортом, зеленими лабіринтами, алеями для прогулянок і 4 природними озерами з пернатими мешканцями. Цим всім можете насолоджуватися і ви!

Щоб дізнатися більше інформації щодо придбання житла або паркомісця в ЖК «Паркове місто», завітайте до нашого відділу продажів по вул. Осиповського, 1А. Або плануйте консультацію онлайн по Skype, Telegram, Viber, WhatsApp, Google Hangouts Meet. Обирайте зручний для вас спосіб спілкування за телефоном: +38 (067) 654 35 33

Всі новини
Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Залиште Ваші контакти, і ми Вам зателефонуємо

Помилка в заповненні форми


Дякую за звернення, скоро ми з Вами зв'яжемося